شهاب شمسی

با تجربه در تست نفوذ  امن سازی سرور امن سازی شبکه برنامه نویسی  

دوره هکر قانونمند

یکی از معتبرترین مدارک شرکت EC-Council مدرک (CEH (Certified Ethical Hacker می‌باشد. این مدرک بر روی تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های هک از دیدگاه حمله تکیه می‌کند.

در این دوره، دانشجویان با چک لیست‌های امنیتی آشنا شده و توانایی بررسی سیستم‌های امنیتی موجود را کسب می‌نمایند و قادر به شناسایی آسیب پذیری‌های سیستم و تعیین وضعیت امنیتی یک سازمان با استفاده از تست‌های نفوذ هستند. همچنین با استفاده از حمله به سیستم‌ها، روش‌های دفاعی نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

ارائه دهندگان این دوره بر این باورند که برای مبارزه با نفوذ گران باید با روشها وابزارهای مورد استفاده آنها آشنا بود و از طرز تفکر نفوذگران آگاه بود. با این دیدگاه، یک کارشناس امنیتی میتواند شبکه مورد نظر خود را همانند یک نفوذگر، تست، عیب یابی و ایمن تر نماید. گواهینامه CEH  مورد تائید بسیاری از سازمانها، از جمله Cisco, Microsoft , FBI , Worldcom , CheckPoint , American Express , Citibank, Bell , Sony، … می باشد. دانشجویان در پایان دوره باید بتوانند انواع حملات و ابزارهای حمله را شناخته و  راه های نفوذ به شبکه و سیستم های کامپیوتری را شناسایی و مسدود نمایند.

این دوره، پیش نیاز بسیاری از دوره های امنیت اطلاعات است.

 

سرفصل های آموزش

Network Fundamentals

Linux Information

Foot Printing

Scaning

Client Hacking

Information

Penetration

Install backdoor & rootkit

Dos & DDos

Network Hacking

Lost Track

Wireless Network

Kali Linux

 

RIAL 600,000 – خرید

۴ دیدگاه

  • یبخشید این دوره cehچه طوری به دست ما خواهد رسید ؟و چند قسمته؟

    • تعدد قسمت های این دوره بر اساس سرفصل هاش خواهد بود که در توضیحات دوره امده است و البته هر کدام از آن سرفصل ها به قسمت های دیگری نیز تقسیم بندی خواهد شد

      در خصوص سوال اولتون نیز پس از پرداخت لینک دانلود را دریافت خواهد کرد

  • سلام ببخشید من این دوره رو خریدم میشه با گوشی اونو دانلود کنم و لپ تاپ بریزم و تو اون ببینمش؟یا محدودیت وجود داره؟و اینکه هر وقت بشه میتونم دانلود کنم یا محدودیت زمانی داره؟


پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *